MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż Permanentny RADOMSKO

Jego historię zapoczątkowano w Chinach przed kilkoma tysiącami lat. Pierwsze zabiegi pigmentowania oparte były na podobnych zasadach, co dziś, jednak obecnie za ich precyzyjność i bezpieczeństwo odpowiada technologia, stanowiąca jeden z dorobków medycyny estetycznej ostatnich dziesięcioleci.

Makijaż permanentny obejmuje m.in. zabiegi pigmentacyjne oczu, uwydatnianie ust czy regulację brwi. Ma na celu wieloczynnikowe wsparcie w odbudowie ich geometrii, służy korekcji defektów naturalnych oraz będących wynikiem zmian patologicznych, uszkodzeń mechanicznych i nieszczęśliwych wypadków. Jego zadaniem jest oddziaływanie na tkanki w taki sposób, by dążyć do przywrócenia ich wizualnej ciągłości.

Gabinet oferuje zabiegi mikropigmentacji (makijaż permanentny) oczu, uwydatniania ust, regulacji brwi, a także innego rodzaju korekt, niezbędnych w odbudowie równowagi psychofizycznej.

Professional Master Line to innowacyjne urządzenie do makijażu permanentnego, oparte na inteligentnej, nowoczesnej elektromagnetycznej technologii oraz precyzyjnych akupunkturowych igłach, pozwalających na osiągniecie niesamowitych efektów. Wieloletnie badania polskich naukowców i linergistów oraz wykorzystanie najnowszych osiągnięć technologicznych pozwoliło na stworzenie idealnego urządzenia posiadającego dwie raczki, zaawansowany technicznie panel sterujący, inteligentny system pracy igieł, oraz zintegrowany przepływu barwnika.

Dwie rączki o różnych parametrach pozwalają na jeszcze bardziej kreatywną pracę i idealne rezultaty. Pierwsza rączka, pracując delikatnie, idealna jest do dermopigmentacji medycznej (otoczka brodawki sutkowej, blizny, odbarwienia, imitacja włosów skóry głowy) oraz pigmentacji delikatnych (np. smoky eye). Druga rączka – bardzo mocna, do idealnych konturów i mocnych linii. Stabilne i wytrzymałe rączki gwarantują szybką i cichą pracę, co wpływa na komfort wykonującego zabieg, jak i dobre samopoczucie klienta.

Przejrzysty dotykowy panel sterujący maksymalnie ułatwia obsługę sześciu zdefiniowanych programów, zaprojektowanych dla poszczególnych partii twarzy i ciała, co pozwala na jeszcze szybsze wykonanie zabiegu. Menu zostało zaprojektowane tak, by moc wybrać rodzaj zabiegu i efekt jaki chcemy uzyskać, np. efekt włosa, lub smoky eye. Każdy program ma automatycznie zdefiniowaną prędkość i moc do danej strefy zabiegowej. Istnieje także możliwości samodzielnego dostosowania parametrów zarówno przed zabiegiem, jak i w trakcie jego trwania, bez przerywania pracy. Menu dostępne jest we wszystkich językach, w  zależności od kraju dystrybucji.

Niezwykłą precyzję i skuteczność zapewnia automatyczna synchronizacja igły, pozwalająca na pracę z tą samą częstotliwością nakłuć bez względu na opór skóry. 

 Aparat posiada zintegrowany system przepływu barwników, które są podawane bezpośrednio z rączki do igły.  Dzięki inteligentnemu mechanizmowi tłoczącemu, pigment dostarczany jest w sposób równomierny i optymalny – nie blokuje się w końcówce, nie zalewa pigmentowanego obszaru skóry, zatem nie wymaga ciągłego pobierania pigmentu, co oszczędza czas i ilość zużytego barwnika. Optymalna szybkość pracy, równomierna częstotliwość nakłuć oraz precyzyjna penetracja igły w skórze o różnej twardości, minimalizuje zakres uszkodzeń skóry i krwawienie co w dużym stopniu wpływa na efekt końcowy zabiegu, kiedy rączka nie pracuje, igła automatycznie chowa się, co minimalizuje do zera ryzyko zranienia skóry.

Każdy komponent urządzenia został wyprodukowany w Polsce, z najwyższej jakości materiałów. Polski producentzapewnia dwuletnią gwarancję oraz urządzenie zastępcze na okres ewentualnej naprawy.

Innowacyjna budowa i działanie sprawiają, że wykonanie makijażu permanentnego jeszcze nigdy nie było tak proste, dzięki czemu urządzenie PML w najbliższym czasie zrewolucjonizuje rynek makijażu permanentnego w Polsce i na świecie.

  • Barwniki PML posiadają certyfikat CE oraz certyfikat bezpieczeństwa niemieckiego laboratorium DERMATEST.
  • Nie zawierają metali ciężkich. W zakresie pigmentacji spełniają wszystkie normy i światowe standardy.
  • Są neutralne dla organizmu, nie zawierają konserwantów.